Dieta pudełkowa w Kielcach na redukcję gazów

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego, liczącą prawie 200 tysięcy mieszkańców. Jest to centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej: regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo – targowe. Przede wszystkim jest to jedno z polskich miast, znane ze swojej dużej przedsiębiorczości. Dlatego wielu biznesmenów, którzy potrafią celnie odczytywać trendy konsumenckie zdecydowało się na to, by prowadzić tutaj działalność taką jak catering w Kielcach, oferując zdrowe, smaczne i pełnowartościowe jedzenie na każdy dzień, dla tych osób, które są zainteresowane dietą pudełkową. 

Catering dietetyczny w Kielcach jako pomoc dla osób cierpiących na wzdęcia

Kiedy jakaś osoba szczególnie wzmaga się ze wzdęciami, to na co dzień rzeczywiście odczuwa bardzo silny dyskomfort. Wówczas szczególnie liczy się to, żeby zadbać o swój codzienny jadłospis, ponieważ to właśnie dieta bardzo często powoduje pojawienie się nieprzyjemnych dolegliwości. Często nie tylko one utrudniają funkcjonowanie, ale również są wstydliwe. Sprawdzając, jakie profesjonalne diety w Kielcach pomagają w zwalczeniu tego problemu można wobec tego o wiele lepiej się poczuć, unikając nadmiernego nagromadzenia się gazów w przewodzie pokarmowym. Gazy jelitowe to produkt wynikający z działania mikroflory jelitowej, powstający w wyniku fermentacji niestrawionych resztek pokarmu. Do zwiększonej produkcji gazów przyczyniają się zwłaszcza resztki pokarmowe bogate w błonnik i niektóre z cukrów. 

W związku z tym, ułożona przez profesjonalnego eksperta od żywienia dieta w Kielcach zmniejszy występowanie dolegliwości u osób, które zmagają się chociażby z: zespołem jelita drażliwego, nadmiernym wzrostem bakteryjnym w jelicie cienkim, nietolerancją pokarmową albo z wzmożonym stresem, przekładającym się na funkcjonowanie układu pokarmowego. Przede wszystkim, specjalista z Kielce catering zwróci uwagę na to, żeby zwrócić uwagę na te produkty, które mogą wzmagać dolegliwości i u danej osoby będą wywoływać gazy. 

Diety pudełkowe w Kielcach – produkty, które nie powodują wzdęć

Skorzystanie z opcji takiej jak dieta pudełkowa daje gwarancję właśnie tego, że konkretna osoba na co dzień poczuje się o wiele lepiej. Przede wszystkim, będzie mogła sobie pozwolić na kontrolę wzdęć poprzez obserwację reakcji swojego organizmu. Często przez specjalistów z dieta pudełkowa w Kielcach cena klienci zachęcani są do prowadzenia zeszytu, co ułatwia obserwację. U każdej osoby obserwacje będą indywidualne, co oznacza, że zupełnie inne produkty będą wywoływać wzdęcia, natomiast można wyróżnić pewne spośród produktów spożywczych, które nie powinny wywoływać wzdęć. Polecana w mieście Kielce dieta pudełkowa wskaże między innymi na: 

  •  produkty zbożowe: owsiane, ryżowe i kukurydziane, chleb orkiszowy na zakwasie, produkty bez pszenicy, żyta i jęczmienia oraz ryż
  • przetwory mleczne: sery żółte, produkty bez laktozy i zamienniki takie jak produkty roślinne
  • owoce: truskawki, maliny, kiwi, mandarynki, grejpfruty, pomarańcze, cytryny, ananasy, banany
  • warzywa: ogórki, pomidory, sałata, bakłażan, papryka, cukinia, ziemniaki, marchew
  • orzechy i nasiona: orzechy włoskie, ziemne, makadamia oraz pestki dyni. 

Ponadto, gdy ktoś decyduje się w mieście Kielce na catering dietetyczny, to również zostanie wyczulony na to, żeby odpowiednio się nawadniać. Woda wspiera bowiem trawienie i wyraźnie zapobiega wzdęciom. Dodatkowo, zamawiając catering do domu w Kielcach należy mieć na uwadze regularność w spożywanych posiłkach oraz unikać pośpiechu w trakcie jedzenia. Niezależnie od tego, na jakim etapie diety ktoś się znajduje, bardzo ważne pozostaje to, by mógł na bieżąco konsultować się z dietetykiem. W chwili, gdy zamawia się fit catering w Kielcach jest to zagwarantowane. Wzdęcia pojawiają się u wielu osób. Nie tylko u tych, które skarżą się na określone przypadłości. Kiedy pomimo to ktoś chce mieć pewność, że zdrowo się odżywia, to powinien sprawdzić, jakie diety pudełkowe są proponowane i zdecydować się na jedną z nich. Jest to rekomendowana opcja żywieniowa. 

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog