Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Bydgoszcz od FitApetit?

Czujesz, że idzie wiatr zmian? Nie ukrywasz, że tego oczekujesz? Masz już po dziurki w nosie nieregularnego, mało smacznego jedzenia? Postaw na catering w Bydgoszczy oferowany przez Fit Apetit. Jak można zamówić nasze zestawy pudełkowe? Co się w nich znajduje? Poznaj także najważniejsze fakty na temat obecnie oferowanych promocji.

Jak zamówić catering dietetyczny Bydgoszcz dostępny w Fit Apetit?

Możesz zrealizować to zadanie na wiele sposobów. Dużo Polek i Polaków chce zrezygnować z niezdrowego stylu życia. Decydują się zatem m.in. na zestawy pudełkowe. A catering dietetyczny Bydgoszcz oferowany w Fit Apetit to najwyższa jakość. Nie zaskakuje zatem, że nasze usługi są tak popularne. I to na terenie praktycznie całego kraju.

Oferujemy zdrowe, pyszne jedzenie. Dodatkowo jest ono urozmaicone. Jak chcesz, to możesz to sprawdzić – jeszcze przed zamówieniem. W zakładce „Menu” znajdują się bowiem przykładowe jadłospisy. Często potem ludzie decydują się na zamówienie zestawów pudełkowych w Bydgoszczy od Fit Apetit. Jak można to zrobić? Np. po wejściu na naszą stronę główną i wybraniu przycisku „Zamów dietę”. Ewentualnie możesz się z nami skontaktować. Nie tylko pisemnie, ale także telefonicznie. To… nie koniec możliwości. Zrobiliśmy wszystko, aby liczba dostępnych metod była jak największa. W razie czego możesz również składać zamówienia poprzez aplikację mobilną Fit Choice. 

Dieta pudełkowa Bydgoszcz: co jest do dyspozycji wszystkich zainteresowanych usługobiorców?

Usługi Fit Apetit są elastyczne. Na co dzień jesteśmy osobami, które lubią pomagać innym. I właśnie tak prowadzimy swój biznes cateringowy. Oferujemy urozmaicone zestawy pudełkowe, aby mogło z nich skorzystać jak najwięcej ludzi. Chodzi o:

 1. Dieta Standard
 2. Dieta Veggie
 3. Dieta Vegan
 4. Dieta Dairy Free
 5. Dieta No Fish
 6. Dieta Vegetarian
 7. Dieta Pescovegetarian
 8. Dieta Low Carb
 9. Dieta Sport
 10. Dieta Dla mam karmiących
 11. Dieta Dla kobiet w ciąży
 12. Dieta Keto Power
 13. Dieta Perfect Match
 14. Dieta Slimfit
 15. Dieta Gluten&Dairy Free

Jakie cechy ma każda dieta pudełkowa w Bydgoszczy? Przede wszystkim liczy się zdrowie. Dlatego nasza firma cateringowa kooperuje z profesjonalnymi dietetykami. Możesz się z nimi skontaktować w sprawie wyboru odpowiedniej diety pudełkowej. Eksperci z tej branży odpowiadają również za układanie jadłospisów. Robią to tak, aby były one zdrowe, pełnowartościowe i właściwie zbilansowane.

Nasze zestawy są również smaczne. Nie jest wielką tajemnicą, że dla klientów ma to kolosalne znaczenie. Sprawa jest zatem prosta. Jeśli cateringi nie będą smaczne, to nie będą stosowane w praktyce. A przez to ludzie nie zrealizują wielu swoich celów… My także lubimy smaczne posiłki, dlatego świetnie rozumiemy to podejście. Oferujemy zatem pyszne dania. O restauracyjnej jakości. Są one przede wszystkim przygotowywane i doprawiane przez profesjonalnych szefów kuchni. Na walory smakowe wpływ ma również zastosowana żywność. A ta jest w Fit Apetit najwyższej klasy.

Jakie promocje zapewnia catering Bydgoszcz Fit Apetit?

Co jeszcze mocno liczy się dla potencjalnych usługobiorców? To, czy zestawy pudełkowe są tanie. Aktualnie klienci chcą jeść zdrowo i smacznie. Przy okazji nikomu nie uśmiecha się wydawanie dużych pieniędzy. Szczególnie teraz, kiedy to np. rachunki są bardzo wysokie (a dużo wskazuje na to, że od nowego roku będzie jeszcze gorzej). Liczysz na oszczędności? Zdecyduj się zatem na Fit Apetit. Mamy niskie ceny „podstawowe”, z którymi możesz zapoznać się na stronie Fit Apetit. Dodatkowo oferujemy szereg promocji. Ostatnio można było zainkasować rabat 12%. Trzeba było tylko zamówić dowolny zestaw na okres nie krótszy niż 20 dni. Należało również wpisać kod o treści „124U”.

Obecnie coraz więcej osób spogląda już kierunku Black Weeks. W Fit Apetit nie brakuje zaś promocji z okazji tego wydarzenia. Możesz zamówić dietę pudełkową w Bydgoszczy i zainkasować rabat wynoszący nawet 15%. W czasie składania zamówienia nie zapomnij o kodzie „BLACK23”.

Jak zmienić kaloryczność w czasie trwania zamówienia?

Czasami dzieje się tak, że klienci zbyt pochopnie podejmują decyzję o wyborze swojego cateringu dietetycznego w Bydgoszczy. Należy zaś w pierwszej kolejności skorzystać z dostępnego kalkulatora kalorii. Po to, aby skrupulatnie poznać swoje zapotrzebowanie na kalorie. Ewentualnie możesz skorzystać z darmowej konsultacji dietetycznej. W Fit Apetit są oferowane takie właśnie możliwości. Co zrobić, jeśli np. klient zamówił nie do końca odpowiedni zestaw cateringowy? Na szczęście można dokonać roszad w tej sprawie. I to na wiele sposobów. Bardzo dużo klientów modyfikuje zakres kaloryczny poprzez aplikację mobilną Fit Choice. Inni dokonują zmian w Panelu Klienta. A jeszcze inni kontaktują się z Biurem Obsługi Klienta. Ten dział funkcjonuje od poniedziałku do soboty włącznie.

Planujesz zamówić zestaw pudełkowy w Bydgoszczy właśnie w Fit Apetit? Możesz to zrobić korzystając z kilku dostępnych metod. Naprawdę warto zainteresować się zaś naszymi usługami cateringowymi. Wszak oferujemy pyszne, zdrowe i zarazem urozmaicone diety pudełkowe. Kaloryczność (którą w razie czego możesz swobodnie zmienić) mieści się w przedziale od 1000 kalorii do 4000 kalorii.


Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog