Dieta Pescovegetarian

Moc roślin i morza – dla równowagi i zdrowia

Dieta Pescovegetarian to popularny plan żywieniowy, który łączy w sobie elementy diety wegetariańskiej i śródziemnomorskiej. Opiera się na świeżych warzywach, owocach i produktach roślinnych, ale wzbogacona jest o ryby i owoce morza. Dzięki temu jadłospis ten okazuje się wyjątkowo odżywczy i pełny dobroczynnych dla organizmu składników; w tym oczywiście białka oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Pakiet Pescovegetarian okazuje się świadomym wyborem pod kątem zdrowotnym i jest polecana przez dietetyków i specjalistów z zakresu odżywiania

W zdrowym ciele zdrowy duch

Dieta, która łączy w sobie najlepsze aspekty kilku różnych modelów żywienia okazuje się bogactwem składników odżywczych. Na uwagę zasługują mikro i makroelementy zawarte w rybach, które regulują ciśnienie krwi i wspierają zdrowie mózgu. Dodatek w postaci owoców morza oznacza zwieszoną podaż łatwo przyswajalnego białka niezbędnego w procesie regeneracji mięśni i tkanek. Aspekt ten okazuje się szczególnie istotny dla osób aktywnych fizycznie. Pakiet Pescovegetarian oferuje komplet witamin, minerałów oraz antyoksydantów zawartych w pożywieniu. 

Zawartość białka

15-20%

Zawartość węglowodanów

45-55%

Tłuszcze

25-35%

Dieta pescowegetariańska dostępna w pakiecie FIT - codziennie 25 dań do wyboru.

Zakres kcal: 1000 - 4000 kcal

Cena od: 59zł

Warto dodać, że jadłospis stworzony w ten sposób może zmniejszyć ryzyko chorób sercowo- naczyniowych. Eliminacja czerwonego mięsa obniża poziom złego chlesterolu. Dieta pescowegetariańska wspiera ponadto zrównoważony styl życia oraz przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Świadome wybory i zdrowe praktyki żywieniowe są w obecnych czasach na wagę złota. 

Co znajdziesz w pakiecie Pescovegetarian?

Pakiet Pescovegetarian obejmuje różnorodne produkty, które urozmaicają posiłki i wprowadzają balans na talerz. Znajdziesz tu szeroki wybór świeżych warzyw i owoców, takich jak sałaty, szpinak, pomidory, marchewki, brokuły, jabłka, jagody i cytrusy, które są bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze. Ponadto przygotowany przez nas pakiet kateringowy zawiera orzechy, nasiona i pełnoziarniste produkty zbożowe dostarczające błonnika, zdrowych tłuszczów oraz składników odżywczych, takich jak witamina E, magnez, czy kwasy tłuszczowe omega-3. 

Dodatkowo, w pakiecie pescovegetarian możesz liczyć na pyszne ryby i owoce morza. Popularnością cieszą się dania z łososiem, tuńczykiem czy chociażby dorszem. To bogactwo jodu i selenu. Dieta Pescovegetarian zapewnia nie tylko potrzebne wartości odżywcze, ale wprowadza doznania smakowe, które zaspokajają zachcianki i dają ogromną przyjemność z jedzenia. Aspekt ten okazuje się niezbędny do utrzymania zdrowej i zrównoważonej diety.