Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Poznań od FitApetit?

Skontaktuj się z Fit Apetit, jeśli chcesz zamówić profesjonalny catering dietetyczny w Poznaniu. Co przygotowują nasi kucharze? Jaka dieta pudełkowa może być wybrana? Dlaczego warto (przed zdecydowaniem się na zamówienie) użyć kalkulatora kalorii?

Jaki catering dietetyczny Poznań jest przygotowywany przez zawodowych kucharzy?

Nasza oferta prezentuje się na dzisiaj tak: Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian i Dieta Low Carb. Napisaliśmy „na dzisiaj”, ponieważ firma cateringowa w Poznaniu Fit Apetit regularnie wprowadza do swojej boferty nowości. Chodzi nie tylko o pojedyncze dania, ale także o całe zestawy. Jeśli chcesz być zatem na bieżąco z tym zagadnieniem, to odwiedzaj stronę Fit Apetit. Możesz również śledzić nasz catering dietetyczny Poznań w mediach społecznościowych.

Nasi zawodowi kucharze to eksperci z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko „na papierze”. Potrafią oni dobrze kooperować z dietetykami. A taka współpraca jest ważna, aby zestawy pudełkowe były nie tylko zdrowe, ale jednocześnie smaczne i uniwersalne. Z oferty Fit Apetit korzystają rozmaite osoby z różnych zakątków kraju. Są to panie i panowie. Warto zauważyć, że klienci mają wiele celów do zrealizowania. Jakie z nich są najpopularniejsze? Bardzo dużo osób wybiera nowoczesne diety od Fit Apetit, aby pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Inni z kolei przede wszystkim koncentrują się na nabraniu masy mięśniowej itd.

Dieta pudełkowa Poznań: użyj naszego kalkulatora kalorii!

Zdrowe, smaczne jedzenie? Z Fit Apetit to jak najbardziej możliwe. Ponadto możesz wreszcie spełniać swoje marzenia. Mamy jedno życie, dlatego nie warto czekać z wprowadzaniem odpowiednich zmian. Szczególnie, że dobre rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Jeśli chcesz realizować swoje plany, dobrze się czuć i mieć dużo energii, to skorzystaj z kalkulatora kalorii (przed złożeniem pierwszego zamówienia).

Na skutek tego dowiesz się, jakie masz zapotrzebowanie w tej kwestii. A później wybierzesz najlepsze diety pudełkowe w Poznaniu. Jak skorzystać z kalkulatora kalorii? Najpierw podaj swój cel. Do wyboru są takie warianty, jak: „Chcę schudnąć”, „Trenuję i buduję masę mięśniową” albo „Chcę zdrowo jeść”. Potem podaj informacje o sobie. Jakie? Płeć, wiek, waga i wzrost. Nie zapomnij określić częstotliwości ćwiczeń. Jakie są tutaj warianty do dyspozycji? To „Brak aktywności fizycznej”, „Lekka aktywność”, „Średnia aktywność”, „Wysoka aktywność” albo „Bardzo wysoka aktywność fizyczna”. Jeśli np. nic nie trenujesz, to nie wstydź się tego. Po prostu zaznacz konkretną opcję. Jest to zaś ważne, aby kalkulator kalorii podał Ci jak najdokładniejszy wynik.

O czym jeszcze należy pamiętać wybierając catering Poznań od Fit Apetit?

Nie wiesz, jaki zestaw pudełkowy w Poznaniu będzie dla Ciebie idealny? Trudno na to odpowiedzieć, bo każda sprawa jest inna. Nie ma dwóch dokładnie takich samych osób. Dlatego możesz nie tylko skorzystać z kalkulatora kalorii. Możesz również zdecydować się na darmową poradę dietetyczną. Więcej na temat tego zagadnienia znajduje się na stronie internetowej https://www.fitapetit.com.pl/kalkulator-kalorii.

Komu ta opcja jest przede wszystkim rekomendowana? Między innymi ludziom, którzy chcą bardzo szczegółowo opisać siebie i własne cele na najbliższą przyszłość. Jak załatwić sobie taką konsultację dietetyczną w Fit Apetit? Pisemnie ([email protected]) albo telefonicznie (+48 519 438 858). Prosimy Cię tutaj o jedno. Nie traktuj po macoszemu tego zagadnienia. Idealny zestaw to prawdziwy skarb. Dzięki dobrze dobranej diecie pudełkowej będziesz mógł spełniać marzenia. Nie musisz również martwić się np. o uczucie głodu, czy brak sił do działania.

Jak można zamówić zestaw pudełkowy w Poznaniu?

Nie masz w tym momencie już żadnych wątpliwości? Wiesz, co wybrać od Fit Apetit? Kalkulator kalorii oraz darmowa porada dietetyczna okazały się bardzo przydatne? Możesz zatem zdecydować się na złożenie zamówienia. A w Fit Apetit zrobisz to na wiele sposobów. Zapoznaj się zatem ze wszystkimi opcjami, a później zdecyduj się na taki wariant, który jest dla Ciebie najlepszy! Pierwsza możliwość to zamówienie zestawu pudełkowego na naszej stronie internetowej. Jak klikniesz w przycisk „Zamów dietę”, to będziesz mógł wykonać to zadanie. Proces składa się z 5 etapów. Jakich? Są to: „Wybierz Dietę”, „Dodatki”, „Dane klienta”, „Dane dostawy” i „Podsumowanie”. Nie ma tutaj nic trudnego, czy skomplikowanego. Inna opcja to skorzystanie z aplikacji mobilnej Fit Choice. W razie czego możesz również skontaktować się z nami. Pisemnie lub telefonicznie. Na pewno pomożemy Ci w wyborze diety pudełkowej w Poznaniu oraz w jej zamówieniu.

Kucharze w Fit Apetit codziennie przygotowują zdrowe, smaczne zestawy pudełkowe. Ty również możesz je zamówić! Zanim to zrobisz, użyj kalkulatora kalorii. Skontaktuj się też z naszym teamem dietetycznym. A potem wybierz jedną z kilku metod i zamów idealny zestaw dla siebie!


Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog