Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Szczecin od FitApetit?

Ostatnio jest coraz głośniej o rozmaitych zestawach pudełkowych w Szczecinie. Klienci bardzo ochoczo wybierają np. Fit Apetit. Dlaczego? Jak chcesz poznać kluczowe fakty na temat oferowanych diet pudełkowych, to warto poświęcić kilka minut na przeczytanie dzisiejszego tekstu.

Z jakich produktów korzysta nasz catering dietetyczny Szczecin?

Podstawą świadczenia profesjonalnych usług cateringowych jest wysokiej jakości żywność. Nasi klienci bardzo nas chwalą. Oferowane zestawy pudełkowe są bowiem nie tylko zdrowe. Są również smaczne i urozmaicone. Nie byłoby to możliwe bez korzystania z wysokiej jakości produktów.

W jaki sposób troszczymy się o to zagadnienie w Fit Apetit? Już jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z odpowiednimi dostawcami żywności. Bardzo starannie wybraliśmy te podmioty. Bazowaliśmy głównie na doświadczeniu, opiniach, czy ewentualnie posiadanych certyfikatach. Wszystko po to, aby mieć pewność. Co do konkretnego dostawcy i zarazem oferowanych przez niego produktów. Tak właśnie pozyskujemy m.in. owoce oraz warzywa. Dajemy tym samym kucharzom duże pole do popisu. A jeśli eksperci od kulinariów mają do dyspozycji dobrej jakości produkty, to mogą gotować zdrowo i pysznie! Od samego początku prowadzenia podmiotu cateringowego to był nasz cel. I nadal się to nie zmieniło.

Na czym jeszcze bazuje każda dieta pudełkowa Szczecin?

Wychodzimy z założenia, że jeżeli możemy zrobić coś samodzielnie, to warto działać w taki właśnie sposób. Poza tym chcemy, aby dieta pudełkowa w Szczecinie była tania. Jak już wiesz, od dłuższego okresu kooperujemy z profesjonalnymi dostawcami żywności. Zamawiamy od nich (np. w skali miesiąca) bardzo dużo żywności. Możemy zatem liczyć na atrakcyjne rabaty. To z kolei przekłada się na warunki finansowe dla naszych klientów, które są korzystniejsze.

Jak jeszcze działamy, aby jakość była najwyższa, a ceny jeszcze niższe? M.in. na własną rękę zajmujemy się rozmaitymi procesami. Np. samodzielnie wypiekamy chleby. Są one pyszne, a jak pachną! Mamy 100% kontroli również nad sezonowaniem mięs. Takie samodzielne działania przynoszą wiele korzyści. Przede wszystkim dokładnie wiemy, co oferujemy klientom. Poza tym nie musimy już dodatkowo kupować takich produktów. Dzięki temu oszczędzamy i możemy zaproponować bardziej korzystne warunki wszystkim naszym klientom. M.in. właśnie z tego powodu diety pudełkowe w Szczecinie – oferowane przez Fit Apetit – są tak tanie. Na marginesie warto dodać, że co jakiś czas organizujemy rozmaite promocje. Np. teraz możesz zamówić dietę pudełkową, wpisać kod „BLACK23” (z okazji Black Weeks) i zainkasować rabat w wysokości 15%.

Czego nie stosuje catering Szczecin Fit Apetit?

Wiesz już mniej więcej, na czym bazujemy. Nasz catering dietetyczny Szczecin opiera się tylko na odpowiednich produktach. Kooperujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Sami również troszczymy się o odpowiednią jakość żywności. Czego zaś na pewno nie znajdziesz w oferowanych dietach pudełkowych, których listę przedstawiliśmy poniżej?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta Perfect Match

Nasza firma cateringowa w Szczecinie nie stosuje np. białego cukru. Podobnie, jak zamiennika brązowego, polepszaczy oraz wielu innych chemicznych dodatków. Co warto wiedzieć na temat tego pierwszego produktu? Niestety, biały cukier nieprzypadkowo jest uważany za bardzo groźny pod kątem funkcjonowania organizmu… Przede wszystkim ten produkt to jedna z przyczyn otyłości. A to dlatego, że biały cukier jest bardzo kaloryczny. Dodatkowo ten składnik przyczynia się do kłopotów z zębami. Nie chcesz mieć próchnicy? Nie lubisz chodzić do stomatologów? Wyeliminuj zatem biały cukier ze swojej codziennej diety. Dodatkowo ten składnik przyczynia się do chorób metabolicznych, a nawet zaburza pracę układu hormonalnego.

Czy trzeba koniecznie samodzielnie komponować swoje menu?

Catering dietetyczny w Szczecinie Fit Apetit oferuje taką możliwość. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Nasze usługi są skierowane do osób bardzo wymagających. Załóżmy, że nie lubisz potrawy X. Jeśli ją zauważysz w menu, to możesz swobodnie zmienić to danie na inne. Na takie, za którym wręcz przepadasz! Niektórzy zastawiają się, co stanie się, jeśli nie dokonają żadnych roszad… Np. w aplikacji mobilnej Fit Choice. Nie musisz się jednak tym przejmować. Jeżeli nie dokonasz żadnych zmian, to otrzymasz po prostu „dania domyślne” ustawione dla konkretnej diety pudełkowej. Możesz liczyć na to, że będą one smakowite, zdrowe i sycące.

Zestawy pudełkowe cieszą się niemałym zainteresowaniem wśród Polaków. Szczególnie chodzi o osoby, które preferują zdrowy styl życia. Dlaczego warto wybrać Fit Apetit? Nasze diety bazują na odpowiedniej jakości m.in. warzywach i owocach. Dodatkowo samodzielnie troszczymy się o wypiekanie chleba oraz sezonowanie mięs. W naszych zestawach cateringowych próżno zaś szukać np. białego cukru, który negatywnie działa na zdrowie…


Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog