Catering w Zielonej Górze – dieta dla osób, które chcą przytyć 

Zielona Góra jako największe miasto w województwie lubuskim wraz z Sulechowem i Nową Solą tworzy tak zwane Lubuskie Trójmiasto. Zalicza się także do Związku Miast Polskich. W mieście znajduje się aktualnie około 140 000 mieszkańców. Jest to ważny punkt społeczny, kulturalny i społeczny, który, należy przyznać, rozwija się dynamicznie. Dlatego osoby chcące korzystać z wielu usług nie muszą przejmować się, że nie znajdą tego, co spełni ich oczekiwania. Przykładowo, gdy interesuje je dieta pudełkowa w Zielonej Górze, to szybko znajdą firmy proponujące usługi cateringowe poprzez codzienne otrzymywanie boxów żywieniowych. Decydując się na to rozwiązanie, szybko można będzie spostrzec, z jak wieloma korzyściami jest ono powiązane, niezależnie od tego, jaki ma się cel żywieniowy. 

Catering dietetyczny w Zielonej Górze – co zjeść, żeby przybrać na wadze? 

Powszechnie panuje przekonanie o tym, że na dietę pudełkową decydują się osoby, które chcą stracić na wadze. Aczkolwiek, redukcja masy ciała nie jest jedynym z powodów. Wiele osób chcących skorzystać z możliwości takiej jak dieta w Zielonej Górze podkreśla, że liczy się dla nich fakt, iż mogą wybrać dietę na przytycie. Zalecana jest ona głównie przy niedożywieniu, które pojawia się przy zaniżonym BMI albo przy niezamierzonej utracie wagi o więcej niż 10% lub większej niż 5% w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Kiedy więc ktoś dostrzega, że chudnie, a nie zna przyczyny bądź odżywia się racjonalnie, a nie jest w stanie przytyć, to konsultacja z dietetykiem żywieniowym będzie dla niego rekomendowana. W Zielona Góra catering specjalista przeprowadzi dokładny wywiad, na podstawie którego wywnioskuje, jaki dana osoba prowadzi styl życia, czy odżywia się prawidłowo oraz czy jej kondycja zdrowotna jest dobra. Dzięki temu podejmie decyzję, który zdrowy catering w Zielonej Górze może jej zaproponować. Można też będzie dokładnie wskazać, co dana osoba powinna jeść, by przytyć. W głównej mierze, dieta catering w Zielonej Górze dla klientów, którzy powinni przytyć będzie obfitowała w zdrowe źródła tłuszczów. Jadłospis wysokokaloryczny będzie obejmować między innymi: 

  • oliwę z oliwek, olej lniany, olej rzepakowy, olej z awokado i inne oleje roślinne
  • orzechy i masło orzechowe
  • nasiona i pestki
  • tłuste ryby, takie jak: łosoś, węgorz, szprot, śledź, makrela. 

Zielona Góra catering dietetyczny – zasady diety na przytycie 

Po ustaleniu zapotrzebowania energetycznego u konkretnej osoby dietetyk wyznaczy, co powinna ona jeść. Menu będzie bogate w: białko, tłuszcze, węglowodany złożone, witaminy oraz w składniki mineralne. Udział makroskładników w fit catering w Zielonej Górze powinien wynosić mniej więcej: 

  • 35% do 50% węglowodanów
  • 30% do 50% tłuszczów
  • 15% do 20% białka. 

Oczywiście, o tym, jakie stricte będą to proporcje, decyduje ekspert od żywienia, który dla każdej osoby w sposób spersonalizowany wyznacza te wartości. W diecie na przytycie zalecane jest spożywanie nawet od 5 do 6 posiłków dziennie. Dania dostarczane dla klientów będą miały przyjemny zapach, będą atrakcyjne wizualnie oraz smakowo. Jest to szczególnie ważne u tych osób, które uprzednio zmagały się z zaburzeniami odżywiania lub które z uwagi na stan zdrowia mają opory przed regularnym jedzeniem. To, że catering z dowozem w Zielonej Górze przygotowuje dania w taki sposób jest bardzo korzystne, ponieważ nie ma konieczności obawiać się, że coś nie będzie dla kogoś odpowiednie oraz że klient lub klientka zniechęcą się do zdrowego stylu jedzenia i systematycznego, stopniowego przybierania na wadze. W chwili, gdy podczas stosowania Zielona Góra dieta pudełkowa pojawi się u kogoś zwątpienie albo nie będzie wystarczającej motywacji, zapewniony jest dostęp do pomocy dietetyka. Wsparcie specjalisty okaże się nieodzowne, zwłaszcza, gdy u konkretnej osoby proces przybierania na wadze będzie wyznaczony na wiele miesięcy. Specjalista doradzi, co robić w chwili, gdy brakuje determinacji, jak i może skorygować potrawy, na przykład zmieniając ich postać na koktajle albo zupy, gdy dla kogoś taka forma przyjmowania posiłków jest lepsza. Jeśli na dodatek uwzględnia się to, że dieta pudełkowa w Zielonej Górze cena jest korzystna, to tym bardziej nie trzeba się zastanawiać.

 

Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog