Kalkulator kalorii

BMI & licznik kalorii

Jaką ilość kalorii w diecie wybrać?

To pytanie zadaje sobie niemal każdy postawiony przed wyborem cateringu. Staramy się dobrać odpowiednią ilość kalorii tak, aby czuć się dobrze i osiągnąć wymarzony cel sylwetkowy. Szukamy informacji, błądzimy po wielu stronach internetowych i magazynach – czy można sobie poradzić z tą kwestią szybciej? Jak się okazuje, kalkulator kalorii rozwiąże ten problem w zaledwie kilka chwil!

Kalkulator kalorii

Warto zaznaczyć, że zapotrzebowanie energetyczne jest zależne od wielu czynników. Co za tym idzie, nie istnieje uniwersalna ilość kalorii, którą powinien spożywać każdy. Nasz kalkulatory wyliczy jednak odpowiednią wartość dla Ciebie! Jak to jest możliwe?

Jak działa kalkulator kalorii?

Narzędzie podczas przeliczania wartości kalorycznej bierze pod uwagę kilka parametrów – wzrost, wagę, wiek, płeć oraz poziom codziennej aktywności fizycznej. Daje mu to możliwość podania wyniku dostosowanego indywidualnie do każdego użytkownika. Aby zbadać swoje zapotrzebowanie kaloryczne wystarczy, że w odpowiednie miejsca wpiszecie swoje dane. Po kilku sekundach wynik będzie gotowy!