Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Wrocław od FitApetit?

Całkowicie zgadasz się z tym, że można śmiało wybrać catering we Wrocławiu z oferty Fit Apetit? Nasza firma cateringowa to przede wszystkim usługi, które są profesjonalne i nastawione na dobro klientów. Oferujemy im nie tylko świetnej jakości zestawy pudełkowe. Dodatkowo pomagamy je wybierać, a potem zamawiać.

Jak zamawiać catering dietetyczny Wrocław? Samodzielnie czy z naszą pomocą?

Dieta pudełkowa we Wrocławiu może być zamówiona na kilka sposobów. Jeżeli chcesz, to możesz uporać się z wykonaniem tej czynności na własną rękę. Wiemy jednak, że czasami klienci mają pewne wątpliwości. Szczególnie chodzi tutaj o osoby, które wcześniej nigdy nie korzystały z naszych usług cateringowych. W razie czego możesz zatem śmiało liczyć na nasze wsparcie. I to całkowicie za darmo.

W jaki sposób mogą być zamawiane zestawy pudełkowe w Fit Apetit? M.in. przy pomocy naszej strony internetowej. Wejdź na https://www.fitapetit.com.pl/. Potem zlokalizuj przycisk o treści „Zamów dietę”. Znajduje się on natomiast w prawym, górnym rogu. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w niego. Dzięki temu będziesz mógł zamówić swój zestaw pudełkowy we Wrocławiu. To bardzo proste. Trzeba m.in. wskazać dietę, określić kaloryczność, liczbę posiłków oraz okres zamówienia. Należy bardzo skrupulatnie wypełnić też wszystkie niezbędne dane. Potem przejdź do „Podsumowania”. Sprawdź podane informacje. Jeśli jest ok, to zamów zestaw pudełkowy od Fit Apetit. Jak jeszcze można dokonywać zamówień? Np. dzięki aplikacji mobilnej Fit Choice. Jeśli zaś obawiasz się, że nie wykonasz wszystkiego odpowiednio, to skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta w Fit Apetit.

Czy dieta pudełkowa Wrocław może być zawieszona?

Trochę zmieniły Ci się plany? Najpierw wybrałeś catering dietetyczny Wrocław (Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power, Dieta Perfect Match, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free lub Dieta No Fish)? Potem jednak okazało się, że musisz jechać na kilka miesięcy do innego państwa? Dlatego zastanawiasz się, czy dostawa diet pudełkowych może być zawieszona? A może chcesz się tego dowiedzieć tak na wszelki wypadek? Nasza firma zawsze stara się iść na rękę swoim klientom. Także w tej sytuacji.

Nie ma zatem zasadniczo żadnego problemu, aby przenieść dietę pudełkową we Wrocławiu na inny termin. Możesz ją nawet zawiesić – na czas nieokreślony. Pamiętaj jednak o tym, aby było to co najwyżej pół roku kalendarzowego. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej faktów na ten temat? A może interesuje Cię coś innego? Warto zauważyć, że Biuro Obsługi Klienta – w Fit Apetit – zawsze służy pomocą. Szczególnie od poniedziałku do piątku (w godzinach od 08:00 do 17:00), a nawet… w soboty (od 08:00 do 15:00).

Jakie opakowania stosuje na co dzień nasz catering Wrocław?

To ważne zagadnienie. Niektóre podmioty cateringowe je bagatelizują. A potem klienci nie są do końca zadowoleni… My świadczymy usługi cateringowe praktycznie na terenie całego kraju. Wiemy zatem, że musimy stosować odpowiednie opakowania. Takie, które zapewnią właściwą szczelność. Dzięki temu nasi klienci są bardzo zadowoleni. Wszak jedzenie zawsze jest świeże i pyszne. Ma to również przełożenie na kwestie zdrowotne.

Dodatkowo stosujemy nowoczesne, ekologiczne opakowania. Martwisz się o dobro środowiska naturalnego? Chcesz na co dzień działać tak, aby mu nie szkodzić? Mamy podobne podejście do tej sprawy. Dlatego stosujemy ekologiczne opakowania, które mogą być zamówione przez klientów. Co warto wiedzieć na ich temat? Są one w 100% biodegradowalne. Te elementy są precyzyjnie wykonywane, w odpowiednich warunkach, z pulpy trzcinowej. Ciekawskim możemy zdradzić, że to produkt uboczny powstający w trakcie produkowania cukru. Nie ma żadnego kłopotu, aby te opakowania były później mrożone, podgrzewane w kuchence mikrofalowej, a nawet w piekarniku. O czym jeszcze warto wspomnieć? O tackach. Są one przede wszystkim realizowane z naturalnego, odnawialnego surowca. Te elementy są w 100% kompostowalne. Dodatkowo warto wiedzieć o certyfikowaniu zgodnie z europejską normą EN-13432.

Jakie mogą być adresy dostaw?

Takie, jakie Ci najbardziej odpowiadają. Nasza firma Fit Apetit jest na tej płaszczyźnie bardzo uniwersalna. Czasami dzieje się tak, że dany klient chce mieć inny adres dostaw od poniedziałku do piątku (czyli w dni robocze), a inny na weekendy. Czy to jest możliwe? W Fit Apetit jak najbardziej tak. Jeśli zatem często przebywasz w rozmaitych lokalizacjach, a nie chcesz przerywać korzystania z zestawów pudełkowych we Wrocławiu, to zgłoś się do nas. Jak można dokonywać takich zmian? Np. pomocne w tej sprawie jest Biuro Obsługi Klienta. Działające od poniedziałku do soboty. Jeśli już nabierzesz wprawy, to możesz dokonywać roszad samodzielnie. Poprzez aplikację mobilną Fit Choice.

Dla nas klienci są najważniejsi. Oferujemy zatem takie usługi cateringowe, które są przede wszystkim skuteczne, uniwersalne i tanie. Dodatkowo pomagamy np. z zamawianiem zestawów pudełkowych we Wrocławiu.


Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog