Dlaczego warto postawić na catering dietetyczny Warszawa od FitApetit?

Oferowane usługi cateringowe (przez Fit Apetit) są nie tylko skuteczne. Dodatkowo dbamy o sprawy ekologiczne. Nasi klienci mogą korzystać z nowoczesnych opakowań oraz tacek. Ponadto usługobiorcy chwalą catering dietetyczny w Warszawie Fit Apetit za wiele pomocnych funkcji. Jakich?

Z jakich opakowań korzysta catering dietetyczny Warszawa Fit Apetit?

Dobry catering dietetyczny Warszawa to taki, który idzie z duchem czasu. Każda nasza dieta pudełkowa jest profesjonalnie rozpisana, przygotowana i zapakowana. A potem dostarczona do klientów. Oferowane zestawy (Dieta Standard, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Veggie, Dieta Slimfit, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Keto Power oraz Dieta Perfect Match) trafiają zaś do rozmaitych domów, mieszkań, czy przedsiębiorstw.

Jednym z najważniejszych etapów jest pakowanie. Stosujemy tutaj tylko sprawdzone rozwiązania. Po to, aby diety pudełkowe w Warszawie były za każdym razem świeże. Ma to również znaczenie pod kątem walorów zdrowotnych i smakowych. Nasze zestawy są pakowane w oddzielne pudełka. Opakowania są szczelne. A przy okazji ekologiczne. Troszczymy się o tego typu zagadnienia. Wiemy, że dla naszych klientów to również są kluczowe kwestie. Warto zauważyć, że stosowane w Fit Apetit opakowania są w pełni biodegradowalne. Z czego są wykonywane? Tutaj mała ciekawostka. Chodzi o pulpę trzcinową. Jest to zaś produkt uboczny powstający w trakcie produkowania cukru. Nasze opakowania są uniwersalne. Jak się to jednak objawia na co dzień? Tym, że można je swobodnie podgrzewać (uwzględniając piekarniki, czy kuchenki mikrofalowe) albo mrozić.

Dieta pudełkowa Warszawa: z czego są wykonane tacki?

W Fit Apetit dba się również o te elementy. Stosowane tacki są bardzo profesjonalnie wykonywane z wysokiej jakości naturalnych, odnawialnych surowców. A to istotne pod kątem troszczenia się o kwestie ekologiczne. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tacek? Te elementy są w pełni kompostowalne. Na uwagę zasługuje również certyfikowanie – zgodnie z europejską normą EN-13432. To chyba najlepiej potwierdza, że w Fit Apetit naprawdę mocno troszczymy się o tego typu zagadnienia.

Nie zamierzamy jednak na tym oczywiście poprzestawać. Środowisko naturalne jest zagrożone poprzez rozmaite działania ze strony człowieka. Staramy się na co dzień pracować tak, aby nie szkodzić tej sprawie. Ciągle myślimy o tym, co jeszcze wprowadzić, aby działać bardziej ekologicznie. Nie tylko dla naszych usługobiorców, ale też dla nas samych te sprawy są bowiem bardzo ważne. Jeśli interesujesz się takimi zagadnieniami, to zachęcamy do tego, aby zostać klientem Fit Apetit. Wiemy bowiem, że wprowadzone przez nas rozwiązania to świetna alternatywa np. pod kątem plastiku.

Catering Warszawa: jak można zmieniać adresy dostaw?

Prosto i szybko. Wiedz, że firma Fit Apetit troszczy się o swoich klientów. Także pod tym kątem. Zależy nam na tym, aby usługobiorcy realizowali swoje plany. Nawet te, które początkowo wydają się trudne do wykonania. Poza tym dbamy o czas klientów. Nasze usługi są tak skonstruowane, aby rozmaite zadania mogły być wykonane szybko i sprawnie.

Między innymi dużo osób zastanawia się, jak to jest ze zmianami adresów dostaw… Wprowadziłeś już swoje dane w tym temacie? Niedługo potem okazało się zaś, że przeprowadzasz się do innej lokalizacji? A może chcesz mieć dwa rozmaite adresy. Jeden pod kątem dni roboczych, a jeden na weekendy? Z Fit Apetit nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli zatem chcesz, to możesz zmienić adres dostawy. Nie ma także przeszkód, aby mieć kilka adresów. Jak zaś dokonywać takich roszad? To bardzo proste. Pomoże Ci w tym nasza aplikacja mobilna Fit Choice. Dlatego pobierz ją, zainstaluj i zacznij na co dzień stosować. Jeżeli zaś nie wiesz, jak dokonać zmian, to zawsze możesz poprosić o pomoc przedstawicieli Biura Obsługi Klienta w Fit Apetit. Ten dział funkcjonuje nawet przez 6 dni tygodniowo. Od poniedziałku do piątku od 08:00 aż do 17:00. A w soboty tylko troszkę krócej, ponieważ od 08:00 do 15:00.

Kiedy są realizowane dostawy diet pudełkowych w Warszawie?

Porządna firma cateringowa w Warszawie Fit Apetit troszczy się również o ten aspekt. Dlaczego nie można tego potraktować po macoszemu? Np. Fit Apetit ma klientów praktycznie na terenie całej Polski. Musimy zatem zadbać o profesjonalny transport. To jedyna droga do tego, aby każda dieta była zdrowa, smaczna i świeża. W tym celu korzystamy z profesjonalnych samochodów. W środku są odpowiednie warunki do przewożenia zestawów pudełkowych. Tymi zadaniami zajmują się eksperci od tej branży, którzy wiedzą, jak należy postępować. Co jeszcze jest ważne? Terminowość. Wszystkie diety pudełkowe są dostarczane na czas. Do rozmaitych domów, mieszkań i firm. Kiedy to zaś robimy? Od około 02:00 w nocy do rana.

Nasza firma kooperuje z profesjonalnymi dietetykami i kucharzami. Dbamy również o środowisko naturalne. Stosujemy zatem odpowiedniej jakości opakowania oraz tacki. Dlaczego jeszcze warto być naszym klientem? Ponieważ w Fit Apetit nie zaniedbuje się kwestii dotyczącej transportu zestawów pudełkowych w Warszawie.


Aplikacja mobilna

Wybór należy do Ciebie

FitChoice

Możliwość samodzielnego wyboru dań

Możliwość oceniania
posiłków

Funkcja zaproś znajomych z kodem rabatowym

Zmiany adresów i terminów dostaw

FIT APETIT

Diety Fit Apetit

Dieta

Standard

Klasyczna dieta, która obejmuje produkty wszystkich kategorii. Pomaga utrzymać zdrową wagę i zawiera komplet mikro i makroskładników.

Dieta

No Fish

Dieta dla osób, które świadomie rezygnują ze spożywania ryb i owoców morza. Bogata w świeże warzywa i owoce, produkty pełnoziarniste, mięso i zdrowe tłuszcze.

Dieta

Vegan

Dieta roślinna bogata w warzywa, owoce i produkty strączkowe. Pomaga dostarczyć wszelkich niezbędnych składników odżywczych z pożywienia.

Dieta

Keto Power

Propozycja dla osób na diecie ketogenicznej. Niskowęglowodanowe potrawy, które bazują na tłuszczach. Jadłospis dający zastrzyk energii i wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Dieta

Veggie

Pakiet obejmujący duże ilości warzyw i owoców. Sprzyja zdrowemu stylowi życia i ułatwia redukcję masy ciała.

Dieta

Perfect Match

Pakiet dopasowany idealnie pod Ciebie i Twoje preferencje żywieniowe. Zbilansowany plan żywieniowy dostarcza wszelkie potrzebne mikro i makroelementy.

Dieta

Dairy Free

Pełnowartościowy jadłospis stworzony dla osób z nietolerancją pokarmową. Wyklucza produkty mleczne i bazuje na smacznych zamiennikach produktów z tej kategorii.

Dieta

Vegetarian

Pełnowartościowa dieta wykluczająca mięso. Posiłki bazują na świeżych warzywach, owocach, strączkach, produktach pełnoziarnistych i mlecznych oraz jajkach.

Dieta

Sport

Jadłospis stworzony z myślą o sportowcach, którzy potrzebują zdrowych dawek energii i odpowiednich ilości składników odżywczych niezbędnych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Dieta

Gluten&Dairy Free

Pakiet stworzony dla osób, które borykają się z nietolerancją glutenu i nabiału. Jadłospis zawiera smaczne i pełnowartościowe składniki zastępujące produkty z tej kategorii.

Dieta

Slimfit

Plan żywieniowy, który pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Kolorowe i pyszne posiłki bogate w składniki odżywcze.

Dieta

Low Carb

Ta dieta ogranicza spożycie węglowodanów. Pomaga kontrolować wagę i utrzymać zdrową glikemię.

Dieta

Dla mam karmiących

Zawiera posiłki zbilansowane pod kątem odżywczym. Jadłospis pełen warzyw i owoców, produktów pełnoziarnistych i zdrowych tłuszczy.

Dieta

Dla kobiet w ciązy

Jadłospis dedykowany przyszłym mamom. Zawiera wszelkie niezbędne składniki pożywienia, które wspierają zdrowie kobiety i dziecka.

Dieta

Pescovegetarian

Dieta roślinna wzbogacona pysznymi rybami i owocami morza. Pomaga utrzymać zdrowy styl życia i wspiera zdrowie całego organizmu.

Gdzie dowozimy?

Ponad 1400
lokalizacji w Polsce

 

Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia, w które miejsca dostarczamy nasze zestawy.

Aktualności

Blog